سخنرانی یونس شکرخواه برای وبلاگنویسان موسیقی

 
کارگاه آموزشی جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی همراه با سخنرانی یونس شکرخواه روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره، کارگاه آموزشی نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی ایران با حضور اساتید و فعالان حوزه نوشتاری مجازی، برای صاحبان پایگاه های مجازی موسیقی ، روز پنجشنبه ۱۶ تیرماه، ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

در طول این کارگاه علاوه بر یونس شکرخواه(استاد دانشگاه) که قرار است در باره”استفاده از امکانات ویژه‌ دنیای مجازی برای کمک به نوشتار موسیقایی” صحبت کند،سیدابوالحسن مختاباد و آروین صداقت کیش نیز به “بررسی نکته های اخلاقی در وب نگاری”، “نگاهی گذرا به وب نگاری حوزه موسیقی و روش های آن” می پردازند.

همچنین مراسم اختتامیه جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی روز جمعه، ۱۷ تیرماه، ساعت۱۴، در سالن بتهون خانه هنرمندان برگزار خواهد شد که طی آن از برگزیدگان جشنواره تقدیر می شود.

حضور در این کارگاه های آموزشی و همچنین مراسم اختتامیه برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

لازم به ذکر است، نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی به همت خانه موسیقی و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

نشانی محل برگزاری کارگاه آموزشی: خانه موسیقی:خیابان فاطمی غربی، نرسیده به جمالزاده، پلاک ۲۷۰

نشانی محل برگزاری مراسم اختتامیه: خانه هنرمندان: خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی