هوشنگ فراهانی: بازتاب وبلاگ نویسی برای من مفید است

هوشنگ فراهانی: بگویم بازتاب نوشتن وبلاگ برای من بسیار مفید بوده است و در روند کاری من تاثیر فراوان داشته است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی، هوشنگ فراهانی، نوازنده و وبلاگ نویس در مورد برگزاری این جشنواره گفت: در عصر حاضر که عصر پیشرفت علم و تکنولوژی است وجود چنین سایت ها و وبلاگ هایی برای هنرمندان بسیار لازم و ضروری است.

وی افزود: روند رشد وبلاگ ها و وب سایت های موسیقی رو به جلو است و امیدواریم که این حوزه از نویسندگان و منتقدان حرفه ای تر هم استقبال کند.

فراهانی با اشاره به سرعت انتشار مطالب از طریق مجازی گفت: ما در قدیم وقتی مقاله ای می نوشتیم و به نشریات برای چاپ تحویل می دادیم باید مدت ها انتظار می کشیدیم که نوشته ی ما به چاپ برسد اما اکنون با وجود سایت ها و وبلاگ ها در زمان خیلی کوتاهی نوشته خود را در فضای مجازی قرار می دهیم و سریع می توانیم با مخاطب ارتباط بر قرار کنیم همچنین می توانیم از  نظرات آنها هم استفاده کنیم که این اتفاق بسیار خوبی است.

این نوازنده تار و سه تار افزود: اکثر نویسندگان قدیمی هنوز هم به نشریات بسنده می کنند اما جوان ها امروز علاوه بر نشریات از امکانات محیط مجازی هم استفاده کرده و نوشته های خود را به دست مخاطبان می رسانند.

فراهانی در انتها با اشاره به اینکه خود یک وبلاگ نویس است گفت: به عنوان یک وبلاگ نویس حوزه موسیقی باید بگویم بازتاب نوشتن وبلاگ برای من بسیار مفید بوده است و در روند کاری من تاثیر فراوان داشته است.

لازم به ذکر است، جشنواره وبلاگ ها و و سایت های موسیقی ایران، با حمایت خانه موسیقی و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی  شهرداری تهران، روز هفدهم تیر ماه سال جاری در خانه هنرمندان (سالن بتهون) برگزار می شود. ضمنا مهلت ارسال آثار نیز تا ۱۰ تیر ماه تمدید شده است.