میرهادی:وبلاگ ها و سایت های موسیقی در روند کاری ام تاثیر فراوان دارد

کیوان میرهادی، رهبر ارکستر کامه راتا گفت: بازتاب وجود وبلاگها و سایت های موسیقی در کار من بسیار هویدا بوده و در روند کاری من تاثیر فراوان داشته است.

به گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی ایران، کیوان میرهادی در خصوص برگزاری این جشنواره گفت:  وب سایت های موسیقی در صورتی موفق هستند که بتوانند وارد جامعه ی هنر شوند و آن را رو به جلو به حرکت در آورند.

این مدرس گیتار کلاسیک افزود: سایت ها و وبلاگ ها باید  نظر فنی ارتقاء یابند و حجم بیشتری از محیط مجازی را در اختیار خود بگیرند و همچنین مطالب بیشتری را ( چه شنیداری چه نوشتاری) روی سایت ها و وبلاگ های خود قرار دهند تا برای جامعه موسیقی مفید باشند.

وی در ادامه با اشاره به منفعت مالی وبلاگ و سایت های موسیقی گفت: لازم است سایت های موسیقی در جهت منفعت مالی خود نیز تلاش کنند تا بتوانند سطح کار خود را ارتقاء داده و به جامعه ی موسیقی کمک بیشتری برسانند.

میرهادی گفت : در حال حاضر برای تمام سبک ها و سلیقه ها، وبلاگ و وب سایت موسیقی وجود دارد و هر روز شاهد افتتاح وبلاگ یا وب سایت جدید در این زمینه هستیم که باعث خشنودی من است.

رهبر ارکستر کامه راتا در پایان افزود: برگزاری چنین جشنواره ای بسیار ضروری بود و وجود آن در جامعه ی موسیقی بسیار مفید است؛ همانطور که بازتاب وجود این وبلاگ و وب سایت ها در کار شخص من بسیار هویدا بوده و در روند کاری ام تاثیر فراوان داشته است.

لازم به ذکر است، جشنواره وبلاگ ها و و سایت های موسیقی ایران، با حمایت خانه موسیقی و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی  شهرداری تهران، روز هفدهم تیر ماه سال جاری در خانه هنرمندان (سالن بتهوون) برگزار می شود.